CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Śląska i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 13, 2019 15:03 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy fachowe usługi rolnicze czy też administrujemy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszelkie wytwarzane profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie wsparte na pielęgnowaniu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu postaci lub rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na obwodzie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi względnie rzeczy na terytorium innego kraju albo sprowadzanie spoza granicy do Lokalny.
103329
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4533
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.