CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Śląska i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:50 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy kompetentne usługi agrarne oraz dysponujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie przetwarzane roboty jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców tudzież wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w obrębie przewozu osób lub rzeczy pojazdami, które są utrwalone na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi bądź rzeczy na pole innego kraju ewentualnie sprowadzanie spoza granicy do Lokalny.
103329
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4533
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.