Operator maszyn CNC - Numer ref. OMC/KAT/MA OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 21, 2022 19:34 - Dam pracę - Katowice
Szczegóły ogłoszenia
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
- obsługa maszyn CNC, centrów obróbczych CNC,
- wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną,
- samokontrola wykonywanych elementów przy użyciu konwencjonalnych przyrządów pomiarowych,
- praca zgodnie z przepisami BHP,
- dbanie o stan maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracy.

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe o kierunku obróbka skrawaniem (lub zbliżonym),
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- minimum roczny staż pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność obsługi urządzeń: żurawie i suwnice sterowane z poziomu roboczego,
samodyscyplina,
- odporność na stres.

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- rozbudowany pakiet socjalny (możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników
- finansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.,`
- możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych programach szkoleniowych.

Prosimy o przesyłanie CV pod adres mailowy: magdalena.tofel@arche-consulting.pl

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.
Wpis KRAZ: 8162.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.