Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2022 04:09 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy fachowe usługi rolnicze czy też administrujemy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszelkie wytwarzane profesje jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie wsparte na pielęgnowaniu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu postaci lub rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na obwodzie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi względnie rzeczy na terytorium innego kraju albo sprowadzanie spoza granicy do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.