Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 4, 2022 17:41 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy kompetentne usługi agrarne oraz dysponujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie przetwarzane roboty jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy a także słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców tudzież wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w obrębie przewozu osób lub rzeczy pojazdami, które są utrwalone na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi bądź rzeczy na pole innego kraju ewentualnie sprowadzanie spoza granicy do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.