Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Różne > Pozostałe

  Gorąca Michalina

September 29, 2022 10:35 - Pozostałe - Wronki
25.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Mam na imię Michalina, jestem profesjonalną masażystką erotyczną .
Kocham swoją pracę. To zawód, który sprawia mi mnóstwo satysfakcji i radości. Oczywiście najbardziej korzysta na tym Klient, jednak i ja nie jestem przy tym „stratna”. Lubię komplementy, ale gdy mężczyzna stwierdza, że „cała przyjemność jest po jego stronie”, ja dodaję, że nie jest to do końca prawdą:) Cieszę się, że mój dotyk zapewnia zmysłowe doznania, niezbędny w życiu relaks a poniekąd przy okazji poprawia zdrowie.
Moje masaże:
Swoją przyszłość wiąże z masażem erotycznym – to mój tak zwany „kruczek”. Do tej pory szkoliłam się w masażu relaksacyjnym, przeszłam także liczne kurs masażu nuru. Dla mnie jest to okazja, aby wykorzystywać swoje fachowe ręce a przy tym ciągle rozwijać się i udoskonalać w różnych formach masażu. Nie mam jeszcze wielkiego doświadczenia, ale nadrabiam staraniem, intuicją i empatią. Potrafię wyczuć czego w danej chwili potrzebujesz i wyprzedzać twoje oczekiwania. Uwielbiam tą atmosferę: niepowtarzalną, zmysłową, intymną. Lubie ten niekłamany, czysty erotyzm i namiętność. Nie istnieje dla mnie coś takiego jak bariera językowa a zauważyłam, że nasza komunikacja dodaje jeszcze pikanterii. To zresztą nigdy nie jest przeszkodą… Zdradzę, że mam trochę zboczony charakter. Moim atutem jest także świetna, filigranowa, wysportowana figura. Wiem, że sylwetka jest nie bez znaczenia i dbam o nią codziennie. Bez fałszywej skromności mogę polecić swoje usługi.
Moje zainteresowania:
Prowadzę aktywny tryb życie – moje pasje (poza pracą) to taniec, sport i sztuki walki. Od ośmiu lat trenuję judo. Ponadto dbam o swoje ciało kilkukrotnie w tygodniu wyciskając siódme poty na siłowni a w weekendy wykręcając „kilometry” na basenie. Czasem słyszę od mężczyzn, że jestem ideałem: wesoła, pogodna, uśmiechnięta, zgrabna i interesująca się sportami, w tym uwielbianą piłką nożną.
Jeszcze słów kilka…
Na Ukrainie czasem mówi się: „Ne zhyty tak, yak vy khochete, ale vy mozhete” („Nie żyj jak chcesz, ale jak możesz”). Ja zaliczam się do tego wąskiego grona szczęśliwych kobiet, które żyją właśnie tak, jak chcą. Połączyłam pracę z pasją i to daje mi mnóstwo szczęścia. Przyjdź do mnie a poczujesz to na sobie.
40min 250zl
aż 15min wspólnego masażu, 2x wspólny prysznic, minetka tylko za 45zl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.