Sprawdzanie wierności-testerzy wierności OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2022 20:09 - Pozostałe usługi - Katowice
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Przygotowania do ślubu idą pełną parą zaplanowano nawet wieczór panieński i kawalerski. To ostania chwila aby sprawdzić czy jesteśmy bezpieczni z uczuciami osoby z którą wiążemy się na całe życie. Sprawdzą to testerzy wierności którzy udadzą się na takową imprezę. Będą prowokować, podrywać i obserwować poczynania przyszłych małżonków. Koszt takich czynności to 1.500/1.800zł. bez względu na rejon Polski. To koszt niewielki patrząc na koszty ślubu, przygotowań, fotografa i może kolosalnych kosztów przy rozwodzie. Lepiej sprawdzić wcześniej niż później ponosić konsekwencje i żałować iż tego się nie zrobiło.
Zastanawiasz się przebywając i pracując za granicą co robi twoja partnerka czy partner życiowy? Sprawdzimy to poprzez pracowników testerów wierności, którzy nie tylko w realu ale również poprzez portale społecznościowe sprawdzą czy osoba jest skłonna do nawiązania znajomości a może i spotkania się. Nie jest w dzisiejszych czasach kłopotliwe sprawdzenie wierności danej osoby bez względu na to gdzie przebywa w Polsce czy innym kraju.
Idą wakacje rodzina wyjechała a ty zostałeś lub zostałaś w domu? Zastanawiasz się co porabiają czy są skłonni do zdrady, flirtu? Pomożemy rozwikłać twoje zapytania krążące po głowie poprzez testerów wierności. Udamy się w rejon gdzie przebywa ukochana osoba będziemy prowokować do pewnych zdarzeń czy da się skusić i poflirtować.
Nasze czynności prowadzimy od lat i opieramy się na umowie a nie słowach. Zapraszamy do kontaktu i przedstawieniu problemu a nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na wszelkie pytania.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.