Oferuję PANELE WINYLOWE - panele podłogowe odporne na wilgoć

August 8, 2022 15:59 - Pozostałe usługi - Kalisz
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Oferujemy niemal, że wodoodporne panele podłogowe (panele winylowe). Są to podłogi nowej generacji - wykonane z winylu - materiału odpornego na wilgoć. Winylowe panele podłogowe po za tym, że dobrze znoszą podwyższoną wilgotność bardzo dobrze imitują podłogę drewnianą - posiadają nowoczesne struktury powierzchni. Oferowane przez nasz panele winylowe charakteryzuje bardzo prosty montaż - składane na klik jak tradycyjne panele. Panele sprzedajemy w paczkach. Dostarczamy na terenie całego kraju .Główne zalety paneli winylowych :

=> odporne na wilgoć .

=> antypoślizgowe,

=> ultra ciche,

=> ultra cienkie - zaledwie 4mm,

=> odporne na uderzenia,

=> elastyczne (uczucie miękkości),Naszych e-klientów zapraszamy na nasz sklep internetowy http://podlogi24.NET.

Znajdziecie tam Państwo między innymi panele marki Quick-step - http://podlogi24.net/panele-panele-winylowe-quick-step-na-click-o_c_1220_1.html

U nas kupicie Państwo najlepsze panele winylowe dostępne na rynku. Zachęcamy do przeanalizowania naszej ofertyO Nas: Jesteśmy świetną firmą, która od 1998 roku zajmuje się dostarczaniem laminowanych paneli podłogowych, podłóg wykonanych z drewna czy też wielu różnych akcesoriów. Na naszą kadrę pracowników składają się specjaliści.W ofercie posiadamy panele laminowane, winylowe, podkłady pod wykładziny i panele, listwy różnego rodzaju czy też deski. W razie konieczności nasza ekipa specjalistów służy wspaniałym doradztwem oraz posiadaną przez siebie wiedzą.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.