TM - Oleje do drewna OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 29, 2022 05:43 - Pozostałe w dom i ogród - Warszawa
250.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasz sklep Timber Market to firma, która sprzedaje tylko produkty najlepszej jakości z dziedziny stolarskiej, budowlanej oraz parkietowej i drewnianej.
Gigantyczną motywacją do założenia naszego sklepu jest długoletnie doświadczenie przy produktach dostępnych w Timber Market. Doświadczenie, które każdego dnia nabywamy w trakcie prowadzenia naszej firmy bazującej na oferowanych produktach, pozwoliło nam oferować Państwu tylko produkty o najwyższej jakości sprzedawanych przez nas artykułów.
Sprzedajemy produkty z branży stolarskiej, tylko najlepszych producentów, znanych i szanowanych w tej dziedzinie. Główny nacisk kładziemy na oleje do drewna oraz kleje do drewna, takich firm jak: Osmo, Remmers, Adler, Kleiberit, Rakoll czy Sika.
W swojej ofercie mamy również woski do drewna, lazury, kleje do drewna ,kleje montażowe, kleje kontaktowe, wkręty ciesielskie, wkręty tarasowe, czy oleje do drewna. Jeżeli są Państwo zainteresowani asortymentem z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zachęcamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Timber Market: timbermarket.pl - Timber Market - Kleje do drewna
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.