Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Motoryzacja

  Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 4, 2022 14:33 - Motoryzacja - Poznań
150.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma proponuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do odpowiednio wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu zajmujemy się holowaniem pojazdów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych preferencji naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze konkretne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, bowiem możemy dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.